Euro 2020 jalgpalliturniir: telekava, rühmad, saidid

Euro 2020 Soccer Tournament



Euro 2020 Inglismaa

Christian Charisins / piltide liit / dpa / AP pildid

Uuendatud viimaste ajakavadega: ESPN, ESPN2, ABC ja ESPN + koondavad eetrisse 11. juunil alanud ja UEFA hilinenud jalgpalli Euroopa meistrivõistluste turniiri Euro 2020 kõik 51 mängu, mis kestavad 11. juulil Londonis Wembley staadionil.





Kokku edastavad Disney võrgud üle 140 turniiri otseülekande, mida paljud peavad maailma peamiseks rahvusmeeskonna jalgpalliturniiriks. Univisioni TUDN ja selle hiljuti käivitatud voogedastusteenus PrendeTV ühendavad USA hispaaniakeelse leviala.

ESPN kannab sel suvel teleülekandeid 40, ESPN2 kuus ja ABC viis, sealhulgas kaks kaheksandikfinaali matši ja veerandfinaal. Pühapäeval, 11. juulil toimuv finaal on eetris algusega kell 14.30. ET ESPN-is ja ESPN + -s. Viimane voogesitusteenus otseülekandes edastab kõik mängud kolme erineva kanaliga: õhukaamera (taktikaline kaamera) ja kaks voogu, millel on mängija ja mänedžeri Iso-Cams kombinatsioon koos ESPN-i mängu kommentaatorite heli.

Mängud voogesitatakse otseülekannetena ESPN ja ABC rakendustes, samal ajal kui ABC mängud toimuvad samal ajal ESPN3-s. See tähistab esimest korda pärast 2008. aastat, kui euro meistrivõistlused jõuavad eetrisse USA võrgu TV-s.



ESPN2 alustas levitamist 30-minutilise eelvaatemänguga 9. juunil kell 18.30. ET. Näitab Euro täna (eetris mängude vahel kogu turniiri vältel) ja Euro täna (eetris on mängupäevad pärast viimast mängu ABC, ESPN ja ESPN2 peal). ESPN FC Saatejuhid Dan Thomas ja Kay Murray juhivad turniiri jooksul iga päev jalgpalliuudiste, tipphetkede ja arvamusprogrammi väljaandeid.

Tänavune pandeemia tõttu aasta võrra edasi lükatud turniir toimub 11 võõrustajalinnas: Amsterdam, Bakuu (Aserbaidžaan), Bukarest, Budapest, Kopenhaagen, Glasgow, London, München, Rooma, Sevilla (Hispaania) ja Peterburi. Sellel on praeguse FIFA edetabeli top 10 hulgas seitse rahvusmeeskonda: nr 1 Belgia, nr 2 Prantsusmaa, nr 4 Inglismaa, nr 5 Portugal (Cristiano Ronaldo meeskond on alates 2016. aastast tiitlikaitsja), nr 6 Hispaania , Nr 7 Itaalia ja nr 10 Taani.

F-alagrupp oli sel aastal hõlpsasti surmagrupp, kus Euro Champi kaitsmine läks kahe viimase maailmakarika võitja Prantsusmaal (2018) ja Saksamaal (2014) vastu. Ühtegi ei jää.



Allpool on rühmad, millele järgneb veerandfinaali ajakohastatud USA telekava.

Grupid

A-rühm
(Linnad: Rooma, Bakuu)

Türgi, Itaalia, Wales, Šveits

B-rühm
(Linnad: Kopenhaagen / Peterburi)

Taani, Soome, Belgia, Venemaa

C-rühm
(Linnad: Amsterdam / Bukarest)

Holland, Ukraina, Austria, Makedoonia

D-rühm
(Linnad: London / Glasgow)

Inglismaa, Horvaatia, Šotimaa, Tšehhi Vabariik

E-rühm
(Linnad: Sevilla / Peterburi)

Hispaania, Rootsi, Poola, Slovakkia

F-rühm
(Linnad: München / Budapest)

Ungari, Portugal, Prantsusmaa, Saksamaa

TV ajakava

(kogu aeg ET; leviala algab umbes 30 minutit enne avalööki;
kõik mängud voogesitavad ka ESPN + -is; kõik, välja arvatud kuus mängu, voogesitatakse Prende TV-s)

Reede, 11. juuni

A-rühm - Türgi vs Itaalia, kell 14.30 ET (ESPN, Univision, TUDN)

Laupäev, 12. juuni

A-rühm - Wales vs Šveits, kell 8.30 (ESPN)
B-grupp - Taani vs Soome, kell 11.30 (ESPN)
B-grupp - Belgia vs Venemaa, kell 14.30 (ABC)

Pühapäev, 13. juuni

D-rühm - Inglismaa vs Horvaatia, kell 8.30 (ESPN)
C-rühm - Austria vs Põhja-Makedoonia, kell 11.30 (ESPN)
C-alagrupp - Holland vs Ukraina, kell 14.30 (ESPN)

Esmaspäev, 14. juuni

D-rühm - Šotimaa vs Tšehhi, kell 8.30 (ESPN)
E-grupp - Poola vs Slovakkia, kell 11.30 (ESPN)
E-rühm - Hispaania vs Rootsi, kell 14.30 (ESPN)

Teisipäev, 15. juuni

F-grupp - Ungari vs Portugal, kell 11.30 (ESPN)
F-grupp - Prantsusmaa vs Saksamaa, kell 14.30 (ESPN, Univision, TUDN)

Kolmapäev, 16. juuni

B-grupp - Soome vs Venemaa, kell 8.30 (ESPN)
A-rühm - Türgi vs Wales, kell 11.30 (ESPN)
A-rühm - Itaalia vs Šveits, 14.30 (ESPN)

Neljapäev, 17. juuni

C-rühm - Ukraina vs Põhja-Makedoonia, kell 8.30 (ESPN)
B-grupp - Taani vs Belgia, kell 11.30 (ESPN)
C-alagrupp - Holland vs Austria, kell 14.30 (ESPN)

Reedel, 18. juunil

E-grupp - Rootsi vs Slovakkia, kell 8.30 (ESPN)
D-rühm - Horvaatia vs Tšehhi, kell 11.30 (ESPN)
D-rühm - Inglismaa vs Šotimaa, kell 14.30 (ESPN)

Laupäev, 19. juuni

F-grupp - Ungari vs Prantsusmaa, kell 8.30 (ESPN)
F-grupp - Portugal vs Saksamaa, kell 11.30 (ESPN, Univision, TUDN)
E-grupp - Hispaania vs Poola, 2.30 (ABC)

Pühapäev, 20. juuni

A-rühm - Šveits vs Türgi, kell 11.30 (ESPN)
A-rühm - Itaalia vs Wales, kell 11.30 (ESPN2)

Esmaspäev, 21. juuni

C-rühm - Põhja-Makedoonia vs Holland, kell 11.30 (ESPN)
C-rühm - Ukraina vs Austria, kell 11.30 (ESPN2)
B-grupp - Venemaa vs Taani, kell 14.30 (ESPN)
B-grupp - Soome vs Belgia, kell 14.30 (ESPN2)

Teisipäev, 22. juuni

D-rühm - Horvaatia vs Šotimaa, kell 14.30 (ESPN)
D-alagrupp - Tšehhi vs Inglismaa, kell 14.30 (ESPN2)

Kolmapäev, 23. juuni

E-grupp - Slovakkia vs Hispaania, kell 11.30 (ESPN)
E-grupp - Rootsi vs Poola, kell 11.30 (ESPN2)
F-grupp - Portugal vs Prantsusmaa, kell 14.30 (ESPN, Univision, TUDN)
F-grupp - Saksamaa vs Ungari, kell 14.30 (ESPN2)

Laupäev, 26. juuni

Kaheksandikfinaal (Amsterdam) - Wales (2A) vs Taani (2B), kell 11.30 (ESPN)
Kaheksandikfinaal (London) - Itaalia (1A) vs Austria (2C), 14.30, London (ABC)

Pühapäev, 27. juuni

Kaheksandikfinaal (Budapest) - Holland (1C) vs Tšehhi (3DEF), kell 11.30 (ESPN)
Kaheksandikfinaal (Saville) - Belgia (1B) vs Portugal (3ADEF), 14.30. (ABC, Univision, TUDN)

Esmaspäev, 28. juuni

Kaheksandikfinaal (Kopenhaagen) - Horvaatia (2D) vs Hispaania (2E), kell 11.30 (ESPN)
Kaheksandikfinaal (Bukarest) - Prantsusmaa (1F) vs Šveits (3ABC), 14.30 (ESPN)

Teisipäev, 29. juuni

Kaheksandikfinaal (London) - Inglismaa (1D) vs Saksamaa (2F), kell 11.30 (ESPN)
Kaheksandikfinaal (Glasgow) - Rootsi (1E) vs Ukraina (3ABCD), 14.30 (ESPN, Univision, TUDN)

Reedel, 2. juulil

I veerandfinaal (Peterburi) - Šveits vs Hispaania, kell 11.30 (ESPN)
II veerandfinaal (München) - Belgia vs Itaalia, kell 14.30 (ESPN)

leiab, et Carter tuleb tagasi

Laupäev, 3. juuli

III veerandfinaal (Bakuu) - Tšehhi vs Taani, kell 11.30 (ESPN, Univision, TUDN)
IV veerandfinaal (Rooma) - Ukraina vs Inglismaa, 14.30 (ABC, Univision, TUDN)

Teisipäev, 6. juuli

I poolfinaal (London) - Hispaania vs Itaalia, kell 14.30 (ESPN, ESPN +, Univision, TUDN)

Kolmapäev, 7. juuli

II poolfinaal (London) - Inglismaa vs Taani, 14.30 (ESPN, ESPN +, Univision, TUDN)

Pühapäev, 11. juuli

Finaal (London) - 14.30 (ESPN, ESPN +, Univision, TUDN)